Datum a čas konání: 19.8.2018 10:30

FK Skalná - SK Dolní Rychnov 1:2 ( 1:0 )

FK Skalná - SK Dolní Rychnov  1:2 ( 1:0 )

Souboj o druhé místo vyhrál Rychnov.

V mlze domácí vstoupili do prvního poločasu aktivněji, vytvořili si převahu, která vyústila v první branku po rohovém kopu, kterou si zády vstřelil hostující hráč. Po vedoucí brance se hra rychle přelila na kopačky hostujícího Rychnova. Po sérii rohových kopů a faulu domácí obrany, měl možnost vyrovnat hostující hráč. Brankář Křižan ale potvrdil dobrou formu z minulého zápasu, vystihl stranu a penaltu zlikvidoval. Křižan vychytal i další tutovou šanci Rychnova. Měl i dvakrát štěstí při nastřelení tyče i břevna. Domácí šli do šaten s vedením 1:0.
Druhý poločas, už za příjemného fotbalového počasí, byli častěji u balónu fotbalisté Rychnova. Jejich předností byly standardní situace. Srovnání přišlo po jedne z nich, když po rohovém kopu a skrumáži ve vápně srovnali na 1:1. Vypadalo to již, že o vítězi rozhodnou pokutové kopy. Bohužel přišla domácí ztráta a po centru do vápna doputoval míč až za domácího brankáře.
Skalná tak přišla o domácí neporazitelnost.
V příštím kole zajíždí do daleké Chýše, kde se pokusí složit reparát za domácí nezdar.