Datum a čas konání: 21.10.2018 10:30

FK Skalná - Sokol Drmoul 2:3 (0:0)

FK Skalná - Sokol Drmoul  2:3 (0:0)

Zahazování šancí stálo Skalnou další body.

Skalná přivítala v azylu na umělé trávě FC Cheb vedoucí tým soutěže Drmoul. Ještě v úvodu proběhla slavnostní ceremonie pro domácího trenéra. Vyhlášený stratég převzal dárkový koš k 65. narozeninám. V chladném a deštivém počasí byla vidět opatrnost obou mužstev. Byla to ale Skalná, která se první osmělila a po průnikové přihrávce Cverčka se dostal do zakončení Franta Novák, bohužel jen trefil vybíhajícího brankáře. Do dalších šancí se dostal Jirka Holý a opět Novák. Bohužel i tyto šance zůstaly nevyužity, a tak se šlo do šaten za nerozhodného stavu 0:0. Kdyby Skalná vedla do půlky 3:0, nemohl by se ani ten nejnezaujatější divák ničemu divit.

Ve druhém poločasu Skalná měla další příležitost, když se tváří v tvář ocitl před hostujícím brankářem Makovec, ale opět zůstala šance nevyužita. Z následné ztráty na půlce hřiště se dostal Drmoul k ojedinělé střele, díky které otevřel skóre. Skalná se snažila na úvodní gól rychle zareagovat, ale Drmoul střelou do šibenice zpoza vápna zvýšil na 2:0. Skalná vrhla vše do útoku, do hry vypustila agilního Šebestu. Ještě 5 min před koncem byl stav o 3 branky, ale po 50 metrovém náběhu Jardy Norise a jeho nechytatelné šibenici snížila na 1:3. O minutu později vykřesal jiskřičku naděje po rychlé akci kdo jiný než kapitán Jirka Holý. Bohužel góly přišly příliš pozdě, Drmoul zvítězil po efektivním proměňování šanci 3:2.

Po závěrečném hvizdu se skalenští přesunou do Hospůdka Na Chaloupce, kde proběhne vyhodnocení podzimní části a samozřejmě nebude chybět vyhlášení hráče podzimu s následnou volnou zábavou.