FK Skalná vs TJ Hranice

Datum a čas konání: 21.10.2018 10:30

FK Skalná - FK SMB Bochov 4:3 PP (1:2)

FK Skalná - FK SMB Bochov  4:3 PP (1:2)

Po dlouhé zimní přestávce se Skalenští opět představili svým příznivcům, bohužel ale ke svému prvnímu jarnímu utkání musela opět využít azylu umělé trávy FC Cheb.

První kolo bylo pro nezpůsobilý terén v Krajkové odloženo.

Začátek utkání vyšel lépe hostům z Bochova, když udeřili hned z první šance. Neutekla ani minuta a Skalná prohrávala.
Další průběh poločasu se odehrával v rychlém tempu, domácím často dělala problém rychlost hráčů Bochova, i přesto dokázala po krásném centru Flaksy a přesné hlavičce Holého Skalná srovnat stav. Za pár minut si ale po nedůslednosti ve vápně vzal Bochov vedení zpět a do šaten se šlo za stavu 1:2.

Start do druhého poločasu vyšel naopak domácím, když po přímém kopu dorážel z bezprostřední blízkosti Šerdzik. V zápětí opět udeřil Bochov po rychlém brejku - 2:3. Pár minut před koncem se podařilo překvapit bochovského brankáře překvapivou střelou Flaksy.

V následných pokutových kopech byla šťastnější Skalná a připsala si bod navíc.

V příštím kole zajíždí Skalná do Krušných hor, a to do Jáchymova, kde se pokusí získat další body.