Příští zápas

FK Skalná - TJ Hranice 7:1 (5:1 )

FK Skalná - TJ Hranice  7:1 (5:1 )

Skalná rozdrtila Hranice 7:1!

Do Skalné zavítal pátý celek 1.B třídy Hranice. Zatímco minulé domácí utkání se odehrálo za příjemného fotbalového počasí, tak to dnešní bylo opakem. 10°C a lehký déšť ale svědčil domácím fotbalistům.
Již první minuty jasně ukázaly, jak se bude utkání vyvíjet. Hned ve 2. minutě vybojoval u rohového praporku míč kapitán Jirka Holý a předložil jej do stoprocentní šance kolegovi z útoku Františku Novákovi a ten se nemýlil. Domácí fanoušci, kteří se zdrželi déle u turniketů, přišli v zápětí o další 2 góly, které vstřelili dobře hrající Petr Blasl a kdo jiný než Jirka Holý, který byl na konci akce dvojice Blasl-Zádrapa, ten mohl už sám zakončit, ale ještě celou akci vyšperkoval  :). V 8. minutě vedli domácí již 3:0. Ani za tohoto stavu nepolevili a Hranicím ještě do poločasu vstřelili 2 branky. Ve svém premiérovém zápase se trefila čerstvá akvizice Pavel Šerdzik a následně podruhé v utkání František Novák. Do šaten se šlo ale za stavu 5:1, když se po přímém kopu a podklouznutí domácího brankáře trefil šťastně hostující hráč.
Ihned po změně stran dokonal svůj druhý hattrick ve dvou zápasech Franta Novák, který nabírá divizní formu! Neuběhlo ani pár minut a sedmou branku a svou druhou vstřelil Pavel Šerdzik. Jeho branka byla poslední v utkání.
Příští týden zajíždí Skalná do nedalekého Hazlova, odkud se pokusí přivést své první venkovní body.