FK Skalná

Příští zápas

TJ Lomnice B - FK Skalná 1:4 (0:0)

Pavel Nedvěd režíroval výhru Skalné v Lomnici.

Dokonalé překvapení a zaskočení soupeře předvedla Skalná v Lomnici, kde se v neděli odpoledne představila proti místní rezervě. Za Skalnou nastoupil opět držitel Zlatého míče Pavel Nedvěd se synem.

První půle ještě nenaznačovala, že konečný výsledek skončí tříbrankovým rozdílem, i když měla Skalná více ze hry a dle statistik držení míče měla balón častěji pod kontrolou. Do poločasové přestávky se šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Pytel s brankami se roztrhl až ve druhé půli. Kdy se Skalná dostala zaslouženě do vedení brankou Nováka, která odstartovala skalenskou desetiminutovku, ve které se dokázal trefit ještě dvakrát Jiří Holý a po kterých jej na hřišti nahradil Nedvěd junior. Okamžitě převzal kapitánskou pásku a po pár minutách pobytu na hřišti dostal od táty nádhernou přihrávku, po které utaženou levačkou na zadní tyč zvyšoval už na 4:0 pro Skalnou. Ke zkorigování výsledku došlo až v závěrečných minutách po rohovém kopu domácích, kdy nádhernou střelou z 25 metrů stanovil konečné skóre 1:4 domácí Hauf.