Letní soustředění 2020 muži

Dne 14.7.2020 zahájil přípravu na novou sezónu tým mužů FK Skalná. Na úvodním tréninku přivítala dvojice nových trenérů Mgr. Makovec Jan – hl. trenér, Novák František starší – druhý trenér celkem 13 hráčů. V rámci přípravy mají hráči k dispozici výborně připravené plochy v areálu FK. Ve čtvrtek 16.7.2020 v 10:00 hodin tým nastoupil na letní soustřední, které se uskutečnilo v domácích podmínkách a skončilo obědem v restauraci „Na Chaloupce“ v neděli 19.7.2020 s tím, že hráči byli ubytováni v hotelu „Garni“ ve Skalné. Po dobu soustředění mohli trenéři počítat s kádrem v rozpětí 13-16 hráčů, kteří během 4 dnů absolvovali celkem 11 TJ na hřišti i v terénu. Pro hráče byla také na hotelu Garni zajištěna kvalitní regenerace v podobě vířivé koupele, sauny a masáží.

„S dosavadním průběhem přípravy a soustředěním jsem nadmíru spokojen. Na hráčích je vidět obrovská chuť do trénování a i přes náročnost a objem TJ, všichni pracují na hranici svých možností. Pozitivem je absolvování soustředění bez zranění hráčů a utváření dobré party mezi staršími hráči a mladšími kluky, kteří skvěle zapadli do kolektivu a budou platnými členy hráčského kádru“, uvedl trenér Makovec.

V následujícím období čekají tým náročná utkání s velmi kvalitními soupeři a příprava bude nadále probíhat třemi TJ v týdnu. Aktuální informace k očekávaným zápasům a dalšímu průběhu přípravy týmu jsou uveřejňovány na webových stránkách FK Skalná a Facebooku (www.fkskalna.cz)

Galerie k aktualitě

Sokol Drnoul
4:3 PP