Příští zápas

FK Skalná vs SK Dolní Rychnov

Datum a čas konání: 19.9.2020 13:00

Skalná bodovala naplno v Pile

Skalná bodovala potřetí za sebou, tentorkát proti domácí Pile, kam hráči A mužstva vyjížděli v neděli 13.9. Od začátku nasvědčovalo vše tomu, že si hráči Skalné odvezou všechny tři body s sebou domů. V poločase jsme vedli 0:2, kdy se trefil dvakrát František Novák, v druhém poločase jsme přidali další branku, tentokrát z kopačky Matěje Cverčka, domácí korigovali stav na 1:3, hned po minutě hry jsme zasadili pomyslný hřebíček do rakve domácích dalším gólem na 1:4, autorem branky byl opět M. Cverčko. Skalná tak zvítězila poprvé na hřišti soupeře, další utkání odehrajeme v sobotu 19.9. od 13:00 proti Dolnímu Rychnovu, který v této sezóně doposud nevybojoval ani bod. Doufáme, že všechny tři body zůstanou na domácí půdě.