Příští zápas

FK Skalná vs Mariánské Lázně B

Datum a čas konání: 1.1.2023 00:00

A-TÝM: FK Skalná X Kraslice

I přes neproměněné šance a dobrém výkonu brankáře Svobody zůstaly body ve Skalné

V sobotu 29.10. jsme na domácím hřišti odehráli 11.kolo I.A třídy proti předposlednímu týmu Kraslic.

Hosté dorazili v 10, až po několika minutách nastoupil dorazivší jedenáctý hráč.

Již od úvodu utkání bylo zřejmé, že půjde pouze o to, kdy prorazíme obranu Kraslic, které se spíše spoléhaly na rychlé brejky.

Obrana hostí odolávala celých 13minut, ve 14. minutě se po rohovém kopu prosadil V. Peterka, který míč procedil až do branky- 1:0. Svou trefu věnoval srdíčkem na tribunu do davu fanynek, pro koho tato trefa asi byla?????
O 10minut později se trefil Fr. Novák ml., kterému míč přistrčil na malé vápno Josef Frič ml- 2:0.
Do třetice se trefil ve 30.minutě Jakub Frič, kterého vybídl ke skórování do prázdné branky Josef Frič ml. aka já na bráchu, brácha na mě- 3:0.
O sedm minut později po rychlém brejku hostí, se ve vápně svalil hráč, rozhodčí nařídil přísnou penaltu. R. Kirch vystihl stranu, avšak kapitán hostí J. Kurtin uklidil míč k tyči- 3:1.
Ve 42. minutě se upravil počet hráčů na hřišti, po likvidačním zákroku na Josefa Friče ml. byl vyloučen hostující R. Dočkal.
Do šaten se tedy šlo za stavu 3:1, ačkoli mohl být poločas 7:1, bohužel L. Makovec nevyužil vyložené šance.
Ve druhém poločase padly jen dvě branky, na každé straně po jedné. M. Cverčko vybídl ke skórování Josefa Friče ml., který uklidil za záda brankáře Svobody.
V 63. minutě byl vyloučen další hráč hostí M. Müller, který nezvládl psychicky výkon jeho týmu a po čistém souboji, ve kterém spadl, vykopl nohy přímo proti břichu agilního Josefa Friče ml., rozhodčí nezaváhal a vytasil červenou kartu.
V 81. minutě upravil na konečných 4:2 J. Šiman, který se dostal k propadnutému autu a nedal šanci domácímu R. Kirchovi.
Důležité body zůstaly na domácí půdě. Tímto bychom chtěli poslat pozdravy do Kraslic nejmenovanému fanouškovi, kterému se moc nelíbí, jak se Skalné daří.❤️????